Szkolenia z dyrektyw MD oraz LVD i EMC od 2014 r. w wersji 4-dniowejCert Info

Gorąco zachęcamy do skorzystania z nowej wersji naszych szkoleń! Nowości dotyczą szkoleń z dyrektywy maszynowejniskonapięciowej i kompatybilności elektromagnetycznej, które zostały wydłużone do 4 dni, oraz szkolenia z minimalnych wymagań. Dokładna analiza opinii uczestników zaowocowała nową i zdecydowanie bardziej atrakcyjną formą tych szkoleń. Natomiast doświadczenia ze szkoleń zamkniętych upewniły nas, że nowa forma bardzo dobrze sprawdzi się w praktyce również na szkoleniach otwartych.

Główną merytoryczną zmianą w szkoleniu z dyrektywy maszynowej jest wydłużenie praktycznej części ćwiczeniowej. Dzięki wydłużeniu szkolenia o 1 dzień zyskujemy większą ilość czasu na omówienie tak ważnych aspektów dyrektywy jak interpretacja tematu „CE a zespół maszyn” oraz „czym jest istotna zmiana”. Dodatkowo poszczególne dni zajęć będą kończyć się nieco wcześniej niż dotychczas, co jednocześnie ułatwi przyswojenie zdobytych informacji.
Pełny opis i program szkolenia >>

Duże zmiany nastąpiły w szkoleniu z dyrektyw LVD i EMC. Będzie ono prowadzone w formie zbliżonej do szkolenia z dyrektywy maszynowej. Pokazywać będzie ścieżkę dojścia do CE na przykładzie kilku wybranych urządzeń podlegających pod LVD i EMC. W ramach ćwiczeń uczestnicy wykonają najważniejsze kroki oceny zgodności i przedyskutują wyniki swojej pracy z prowadzącymi. Znacząco rozbudowana została również część szkolenia dotycząca praktycznych sposobów osiągnięcia zgodności z EMC. W szkoleniu znalazła się również odpowiedź na wiele nowych pytań, które sygnalizujemy w nowym programie szkolenia >> – zachęcamy do zapoznania się z nim!

Na jesieni ubiegłego roku znaczącym zmianom uległo również szkolenie z minimalnych wymagań. Właściwie całe zostało zrobione w nowy sposób. Oczywiście ciągle jest w nim mowa o tych samych wymaganiach, jednak sposób prowadzenia tych zajęć, jak również materiały szkoleniowe uległy zdecydowanej zmianie, wraz ze zmianą osób prowadzących to szkolenie. Osoby uczestniczące w zmienionej wersji tego szkolenia, w szczególny sposób doceniły również nową, zdecydowanie lepszą listę kontrolną wymagań minimalnych, którą udostępniamy na szkoleniu. Oczywiście w oparciu o nią przeprowadzane są również ćwiczenia z oceny wymagań, co daje solidną podstawę do samodzielnego oceniania maszyn przez uczestników po powrocie ze szkolenia.
Pełny opis i program szkolenia >>

Osoby, które uczestniczyły w powyższych szkoleniach w ubiegłych latach, gorąco zachęcamy do ponownego skorzystania z ich nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej wersji.

Linki:
Link do szkoleń>>

Data opublikowania: 2014-01-15
zaufali nam