Safexpert 9.0 – teraz szybciej i bezpieczniej dzięki nowemu interfejsowi i dodatkowym produktom cyfrowymCert Info

Od 2 listopada 2022 r. dostępny w sprzedaży jest nowy Safexpert w wersji 9.0. Nowa wersja stanowi kamień milowy w rozwoju Safexpert. Dzięki licznym nowym funkcjom i dostosowaniu do nowych technologii, Safexpert zapewni jeszcze lepsze, długoterminowe i niezawodne wsparcie dla naszych klientów w zakresie coraz bardziej złożonych i szybciej zmieniających się wymagań zgodności produktów.

Poniżej znajdziesz tylko krótki przegląd niektórych nowych funkcji. Aby zapoznać się ze szczegółowym opisem zmian w Safexpert 9.0 zobacz:

Przegląd zmian

Safexpert od lat oferuje możliwość monitorowania projektów pod kątem aktualności zastosowanych norm, aż do poziomu dobranych środków ochronnych. Safexpert 9.0 znacząco rozszerza korzyści w tym obszarze:

  • Osobisty pulpit nawigacyjny – po otwarciu programu, Safexpert wyświetli ważne wydarzenia mające wpływ na Twoje projekty. Ich kliknięcie, otworzy projekt we właściwym miejscu, by ułatwić dostosowanie Twojego rozwiązania do nowego stanu wymagań przepisów i norm.
  • Dzięki bibliotece rozwiązań Safexpert możesz teraz nie „tylko” zarządzać rozwiązaniami, ale także definiować poprzedników i następców swoich rozwiązań. Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej zarządzać zmianami w Twoich projektach.
  • Safexpert CheckManager został również całkowicie przebudowany. Narzędzie to jest następcą Asystenta Kontroli i Odbioru. Wprowadza wiele nowych funkcji ubranych w nowoczesny i intuicyjny design.
  • Od podstaw opracowany jest również Menadżer Norm. Oprócz dobrze znanych funkcji, na szczególną uwagę zasługuje baza wiedzy Safexpert. Dzięki niej możesz mieć dostęp do aktualnej, niezbędnej, dodatkowej wiedzy o zastosowanej sekcji normy.
  • W nowo opracowanym widoku produkty dodatkowe, znajdziesz wszystkie dostępne (zakupione lub stworzone samodzielnie) dodatkowe produkty, takie jak projekty szablonowebiblioteki rozwiązańbiblioteki punktów kontrolnych itp.

Więcej szczegółowych informacji na temat zmian w Safexpert 9.0 znajdziesz w sekcji historia wersji.

Szkolenie z obsługi Safexpert 9.0

Zapraszamy na szkolenie z nowej wersji oprogramowania Safexpert.

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu już dziś >> 

Data opublikowania: 2022-11-22
zaufali nam