Relacja z Konferencji Bezpieczeństwa Maszyn, Urządzeń i Instalacji Przemysłowych 2016Cert Info

Jak co roku gościliśmy na konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie „Klub Paragraf 34” będąc partnerem konferencji. Konferencja ta jest unikalną płaszczyzną prezentacji najnowszych trendów i osiągnięć w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa maszyn i urządzeń. Tegoroczne spotkanie zostało podzielone na cztery główne sesje tematyczne, dzięki czemu każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie.  Dodatkową niespodzianką, była debiutująca w tym roku część warsztatowa, która mocno podsyciła apetyty uczestników na wiedzę, jeszcze przed właściwym rozpoczęciem konferencji. W tym roku wśród bogactwa wiedzy zawartej w przedstawianych prezentacjach, znalazły się nasze dwa referaty, które wygłosił Pan Marek Trajdos.

Tematy naszych referatów to:

  • „Ocena ryzyka jako warunek spełnienia wymagań zasadniczych bezpieczeństwa – zagadnienia wybrane”
  • „Elementy wpływu Nowego Porządku Prawnego na system oceny zgodności”.

Ich ciekawa tematyka, znalazła swoje odzwierciedlenie w wielu interesujących i emocjonujących rozmowach przy naszym stoisku. Odwiedzający dzielili się swoimi spostrzeżeniami i problemami, szukając rozwiązań i oparcia w trudnym i złożonym temacie, jakim jest bezpieczeństwo i prawo je opisujące. Odwiedzający byli również bardzo zainteresowani naszymi nowymi i rozwijanymi wciąż usługami, które znakomicie wpisują się w nasze hasło przewodnie „POMAGAMY TWORZYĆ BEZPIECZNE PRODUKTY”. Jeśli Państwo również szukacie pomocy w temacie bezpieczeństwa maszyn, zapraszamy do kontaktu z nami.

 

konferencja-bezpieczenstwa-maszyn-urzadzen-i-instalacji-przemyslowych-123 konferencja-bezpieczenstwa-maszyn-urzadzen-i-instalacji-przemyslowych-38 konferencja-bezpieczenstwa-maszyn-urzadzen-i-instalacji-przemyslowych-104 img_0481 konferencja-bezpieczenstwa-maszyn-urzadzen-i-instalacji-przemyslowych-120 konferencja-bezpieczenstwa-maszyn-urzadzen-i-instalacji-przemyslowych-107

 

Data opublikowania: 2016-12-30
zaufali nam