Aktywność Cert Partner w okresie COVID-19Cert Info

W związku z licznymi zapytaniami naszych Klientów, informujemy, że firma Cert Partner pracuje bez większych zmian.

Oceny, doradztwa, wdrożenia

Pracownicy Działu Certyfikacji i Oceny Zgodności prowadzą konsultacje telefoniczne oraz internetowe. W miarę potrzeby i możliwości, z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad, przeprowadzają również bezpośrednio u Klientów oceny zgodności, doradztwa i wdrożenia.

Szkolenia w okresie ograniczeń

Wszystkie szkolenia otwarte zaplanowane do końca sierpnia zostały przeniesione do Internetu i będą przeprowadzane w formie zdalnej (w zależności od rozwoju sytuacji rozważamy przeprowadzenie szkolenia z dyrektywy maszynowej w Gdańsku również w formie stacjonarnej). Szkolenia są prowadzone „na żywo” w formie prezentacji udostępnionej przez prowadzącego. Co ważne, każdy uczestnik ma bezpośredni kontakt z prowadzącym, włącznie z możliwością zadawania pytań i dyskusji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jakość merytoryczna szkoleń nie będzie niższa niż szkoleń stacjonarnych. Dodatkowo każdy uczestnik przed szkoleniem otrzymuje, na wskazany przez siebie adres, materiały w formie papierowej w segregatorze, co na pewno pomoże śledzić szkolenie na bieżąco i zapisywać notatki ze szkolenia.

Przeprowadzamy także szkolenia u Klienta (tzw. szkolenia zamknięte). Są one możliwe do przeprowadzenia zarówno w formie zdalnej, jak i w formie stacjonarnej w siedzibie Klienta. Decyzja o formie takiego szkolenia należy zawsze do Klienta. Jesteśmy przygotowani na każdą z możliwości.

Data opublikowania: 2020.05.18

Data opublikowania: 2020-05-18
zaufali nam