Cert Partner – nowe oblicze firmy LUC – CE CONSULTINGCert Info

Z wielką przyjemnością informujemy, że w związku z prowadzonym rebrandingiem, firma LUC – CE CONSULTING Mariusz Łukaszyński zmienia nazwę oraz formę organizacyjno-prawną na Cert Partner sp. z o.o. sp.k. Trwający proces rebrandingu jest efektem dynamicznego rozwoju firmy i oferowanych przez nas usług i produktów. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się on do budowania spójnego wizerunku firmy oraz zapewni wiele korzyści naszym Klientom, dzięki czemu przyczyni się do jeszcze szybszego rozwoju firmy.

Motywy zmiany

Firma LUC – CE CONSULTING, jak również jej logotyp i elementy identyfikacji wizualnej powstały w 2003 r. Na przestrzeni kolejnych lat powstało kilka wersji logotypów, używanych często równolegle, co nie służyło spójności wizerunku firmy. Wychodząc z założenia, że wysoka jakość naszych usług musi mieć równie profesjonalny wygląd, który w dodatku lepiej będzie odzwierciedlał charakter naszej działalności, postanowiliśmy całkowicie przebudować wizerunek firmy.

Nowa nazwa, logotyp i hasło firmowe

Cert Partner – nowa nazwa intuicyjnie pomaga rozpoznać zarówno obszar działalności naszej firmy (certyfikacja), jak również sposób, w jaki na co dzień działamy – „Pomagamy tworzyć bezpieczne produkty” – to również nasze nowe hasło firmowe, które podkreśla partnerskie relacje, jakie łączą nas z naszymi klientami. Zaprojektowany został również niepowtarzalny sygnet, tworzący tzw. „check box” z postawionym w nim znakiem „check mark”, który jest symbolem spełnionych wymagań. Wszystkie te elementy wzajemnie się uzupełniają, tworząc spójną całość. Oprócz nich powstało oczywiście wiele dodatkowych elementów wizerunku firmy.

CertPartner_logotyp-300x128

cp_elementy_wizualizacji

Kim chcemy być?

Firma LUC – CE CONSULTING postrzegana była głównie jako firma szkoleniowa, podczas gdy od wielu lat realizowaliśmy również projekty doradcze i wdrożeniowe w zakresie oceny zgodności i certyfikacji produktów objętych wymaganiami przepisów prawnych i norm związanych m.in. z oznaczeniem CE, minimalnymi wymaganiami BHP, certyfikacją dobrowolną, itd.

Jako Cert Partner wierzymy, że prawdziwie bezpieczny produkt może powstać tylko dzięki kompleksowości działań podejmowanych przez wszystkie zainteresowane strony. Dlatego też z naszej pomocy skorzystają zarówno:

  • producenci – wspieramy ich w ocenie zgodności ich produktów,
  • użytkownicy – badamy m.in., czy dostarczone im bądź używane przez nich produkty są zgodne z wymaganiami,
  • firmy certyfikujące i jednostki badawcze – pomagamy ich klientom w przygotowaniu się do badań i certyfikacji swoich produktów, osób i systemów zarządzania, jak również
  • inne organizacje – pomagamy im m.in. w działaniach prewencyjnych, np. w zwiększeniu świadomości rynku w zakresie wymagań bezpieczeństwa.

Dlatego też zachęcamy gorąco do skorzystania z naszych usług i produktów, w tym z:

  • wiedzy i umiejętności – usługi szkoleniowe, ćwiczenia, warsztaty, konferencje,
  • narzędzi – listy kontrolne, specjalistyczne oprogramowanie itp.,
  • doradztwa – w ramach, którego przekazujemy doświadczenie naszych specjalistów,
  • projektów wdrożeniowych – oznaczenie CE, minimalne wymagania, ocena ryzyka, dokumentacja techniczna itp.
  • pomocy prawnej – w razie trudności zw. ze zgodnością produktu z wymaganiami.

Korzyści dla Klientów

Dołożyliśmy starań, aby wszystkie działania związane z rebrandingiem miały realny wpływ na korzyści dla naszych Klientów. Dlatego też zapraszamy serdecznie do skorzystania z:

1. Nowej o wiele bardziej przejrzystej i intuicyjnej strony WWW (certpartner.pl),
2. Nowych produktów i usług (m.in. pomoc prawna, doradztwo długoterminowe, nowe tematy szkoleń),
3. Odświeżonego newslettera, który również zmienia nazwę z CE-InfoService na Cert Info,
4. Pomocy nowych oddziałów naszej firmy na terenie Katowic i Trójmiasta oraz
5. Specjalnego rabatu z okazji rebrandingu!

 

Zapytaj, jak możemy Ci pomóc:

Zadzwoń:  +48 604 380 091     lub napisz:  biuro@certpartner.pl.

Data opublikowania: 2016-08-19
zaufali nam